Списък на ученици, класирани за областен кръг на олимпиади 2019/2020 г.
     
                                          Български език и литература
     
Трите имена на класирания ученик Получен брой точки
1 Дарина Иванова Василева 71,5
2 Симона Любенова Гигова 71,5
3 Неда Асенова Манева 71,5
4 Адриана Йорданова Вулева 72,5
5 Йоана Емилова Пенева 70
6 Ива Маринова Цветанова 70
7 Ваня Христова Радева 70
8 Ивайло Благовест Лепоев 70
9 Юлияна Илиянова Стоименова Отличен 5,50
10 Ина Петрова Даракчиева Отличен 5,50
11 Виктория Златкова Симидова Отличен 5,75
12 Александра Емилова Мишева Отличен 5,50
13 Юлия Николаева Вързилова Отличен 5,50
14 Никита Николаева Банялиева Отличен 5,50
15 Борис Янков Ангелов Отличен 5,75
16 Лиа Георгиос Лазариди Отличен 5,75
17 ЕГИВ-БЕЛ 03  
18 Мартина Красимирова Стефанова Отличен 5,50
19 Кристина Цветанова Георгиева Отличен 5,50
20 Ния Владимирова Младенова Отличен 5,50
     
     
Математика
     
Трите имена на класирания ученик Получен брой точки
1 Росица Стайкова Динкова 17,5
2 Варти Жирайр Гарабедян 17
3 Гергана Дончева Георгиева 17
4 Ива Маринова Цветанова 16
     
     
Физика
     
Трите имена на класирания ученик Получен брой точки
1  Ана-Мария Габор Живанович 29,75
2 Деница Илиева Николова  28
3 Атанас Василев Илиев  22
4  Александър Даниелов Саров  21
5  Десислава Николаева Димова  21
6  Аделина Максимова Атанасова  20
7  Димитър Добромиров Спасов  20
8  Христо Павлов Пенов   25 
     
     
Химия
     
Трите имена на класирания ученик Получен брой точки
1 Преслава Георгиева Каличкова 88
2 Георги Танев Илиев 80
3 Бояна Кирилова Христова 78.5
4 Виктория Иванова Трахнова 75
     
     
История
     
Трите имена на класирания ученик Получен брой точки
1 Георги Стаменов Кривошиев 70,5
2 Божидар Красимиров Брандийски 64
3 Савина Иванова Трифонова 74
4 Ина Петрова Даракчиева 65
5 Крум Василев Митов 66,5
     
     
Руски език
     
Трите имена на класирания ученик Получен брой точки
1 Преслава Георгиева Каличкова 55
2 Дария Денева Денева  52
3 Бояна Кирилова Христова 52
4 Яна Нонкова Христева 52
5 Стоян Иванов Врагов 51
6 Петър Петров Йорданов 51
7 Маргарита Боянова Стойкова 50
8 Ирина Георгиева Карастоянова 48
9 Юлияна Ангелова Тодорова 45
10 Даниил Олегович Рижов 56
11 Ивайло Благовест Лепоев 54
12 Надежда Людмилова Стефанова 54
13 Елина Илиева Божкова 52
14 Яна Стоянова Пашкулова 52
15 Ива Маринова Цветанова 49
16 Елизавета Николаева Атанасова 49
17 Георги Атанасов Георгиев 48
18 Георги Георгиев Тотев 47
19 Елица Юлианова Йончева 46
20 Божидар Красимиров Брандийски 45
21 Диана Асен Кръстева 45
22 Павлина Кирилова Еленска 45
23 Радостина Георгиева Сирашка 45
24 Ванеса Любомирова Шопова 45
25 Ваня Христова Радева 45
26 Ралица Йорданова Кокалова 45
27 Ивета Младенова Ружина 45
28 ЕГИВ – РЕ01   
29 Генадий Мирославов Иванов 74
30 Борис Янков Ангелов 73
31 Анна Атанасова Дешкова 71
32 Дарина Петрова Тодорова 69
33 Диляна Красимирова Коева 65
34 Виктория Златкова Симидова 64
35 Александър Петров Карамитов 64
36 Мила Йосифова Петкова 64
37 Велислава Диянова Славова 64
38 Теодора Здравкова Дечева 63
39 Юлия Николаева Вързилова 62
40 Илина Запрянова Терзиева 61
41 Анна-Мария Венциславова Василева 61
42 Йордан Иванов Ташев 61
43 Даниела Георгиева Георгиева 61
44 Георги Христов Ганчев 61
45 Ина Петрова Даракчиева 60
46 Валентина Славчева Славчева 60
47 Ванеса Иванова Ерева 60
48 Лиа Георгиос Лазариди 70
49 Ирина Траянова Горанова 69
50 Валерия Едуардовна Посевина 69
51 Валентин Мариус Петров 63
52 Християна Ангелова Христова 63
53 Алберта Кирилова Джамбазова 63
54 Деница Иванова Димитрова 62
55 Теадора Тошева Пашова 61
56 Боряна Бориславова Стоянова 60
57 ЕГИВ – РЕ07  
     
     
Испански език
     
Трите имена на класирания ученик Получен брой точки
1 Мила Николаева Георгиева 87
2 Елисавета Владимирова Златанова 85
3 Деница Минкова Георгиева 83
4 Никол Гетова Краешка 81
5 Ралица Северинова Димова 79
6 Вяра Валентинова Терзиева 78
7 Тодор Петров Дервишев 77
8 Марияна Николаева Маринова 76
9 Вилиана Бориславова Гочева 76
10 Дарина Иванова Василева 73
11 Гергана Огнянова Ламбева 73
12 Варти Жирайр Гарабедян 73
13 Лидия Тони Гарабедян 71
14 Вероника Атанасова Арбалиева 93
15 Елица Петрова Бончева 92
16 Ирина Георгиева Карастоянова 91
17 Лияна Иванова Стоянова 90
18 Бояна Кирилова Христова 89
19 Анастасия Дамянова Митърчева 89
20 ЕГИВ-ИЕ01  
21 Денис Венелинов Стоянов 84
22 Юлияна Ангелова Тодорова 82
23 Анелия Иванова Дечева 78
24 Виктория Ивайлова Страхинова 77
25 Александра Тодорова Кънева 76
26 Милена Костадинова Желева 73
27 Валентин Виталиев Илиев 71
28 Васил Стефанов Шарков 71
29 Василен Илиев Кондаков 70
30 Илиян Илиянов Христов 98
31 Божидара Христова Янчева 94
32 Стела Стойнова Вергова 92
33 Пламена Пламенова Войнова 90
34 Ева Костадинова Беширова 89
35 Георги Бориславов Георгиев 86
36 Николай Михайлов Божилов 82
37 Мартина Георгиева Калудина 82
38 Ива Маринова Цветанова 82
39 Зарина Георгиева Илова 78
40 Мария Ясенова Кирякова 75
41 Ралица Йорданова Кокалова 70
42 Катерина  Николаева Костадинова  90 
43 Василена Борисова Джелепова  88 
44 Анна-Мария Венциславова Василева  85 
45 Магдалена Димитрова Желязкова  83
46 Александра Николаева Немигенчева 82
47 Надежда Николаева Запрянова  81 
48 Нурай Февзи Ибриям 81
49 Биляна Денкова Ливадкина 79
50 Вероника Владиславова Царкова 79
51 Велислава Диянова Славова 75 
52 Веселин Здравков Николов 75 
53 Йоана Благоева Сарафска 75 
54 Стефаниа Зарко Димитрова 75 
55 Лиа Георгиос Лазариди  99 
56 Петър Христозов 86 
57 Симеон Александров Станев 86 
58 Маргарита Ангелова Ангелова 72 
     
     
Италиански език
     
Трите имена на класирания ученик Получен брой точки
1 Даниел Енчев Тосков  75
2 Георги Иванов Сендов  72
3 Елена Димитрова Шопова 77
4 Екатерина Райкова Попова  89
5 Пламен Иванов Петров 83
6 Ирен Илиева Коева 73
7 Кристина Маринова Колева  83
8 Рая Иванова Томова 78
9 Николета Стефанова Тодорова  73
10 Костадин Стефанов Узунов 76
11 Александра Ивайлова Белева 75
12 Валентин Иванов Игнатов 72
13 Алекс Стоянов Калафиров 70
14 Вивиан Йорданова Михайлова 77
15 Божидар Лъчезаров Тодоров 77
16 Анджело Каландра 96
17 Кристела Руменова Кюлевчиева  95
18 Рени Атанасова Калинова  93
19 Елена Красимирова Сиракова  90
20 Пламена Веселинова Чакърова  89
21 Румяна Маринова Маринова  89
22 Ивайла Василева Пейчинова  86
23 Светла Димитрова Спилкова  86
24 Ангел Ангелов Николов  85
25 Ивета Иванова Бахчеванска  84
26 Елена Йорданова Михайлова  82
27 Стефания Савова Корудова  81
28 Надежда Кръстева Кирилова  81
29 ЕГИВ – ИТЕ 02   
30 Алекс Ангелов Ангелов  71
31 Александра Борисова Сендова 73
32 Лилия Александрова Костадинова 84
33 Лилия Антонова Митрева 74
34 Николай Хевонт Мохоян 70
35 Диана Станимирова Илийкова 70
36 Дияна Георгиева Казакова 75
37 Мартина Димитрова Матеева 82
38 Сашо Симеонов Мутафчиев 70
39 Глория Иванова Карамфилова 73
40 Леонора Янкова Казакова 84
41 Теодор Красимиров Ташев  83
42 Виктория Иванова Кебапчиева  91
43 Таня Павлинова Цанова 84
44 Антонио Симеонов Симеонов  77
45   Георги Танев Илиев 94
46   Ивелина Борисова Лозанова 71
47   Йоана Ивайлова Гайдова 71
48   Мария Василева Костадинова 86
49   Иваела Сузанова Станчева 70
50   Петя Димитрова Христова 80
51   Петър Ангелов Ангелов 75
52   Теодор Тодоров Николов 76
53   Дара Христова Бояджиева 77
54   Ема Емилиянова Тонгова 85
55 Виктория Георгиева Славова  83
56 Петя Борисова Данчева  92
57 Маргарита Венелинова Кринкова 88
58 Диана Асен Кръстева  81
59 Гергана Веселинова Родозова 80
60 Константина Димитрова Арнаудова 91
61 Георги Атанасов Георгиев 91
62 Пламена Пламенова Вайсилова 86
63 Павлина Кирилова Еленска  87
64 Стефан Константинов Стефанов 72
65 София Тодорова Павлова 71
66 Виктория Ангелова Панайотова 91
67 Ванеса Иванова Ерева  90
68 Цвета Любомирова Грозева 84
69 Дияна Костадинова Петрова 79
70 Йоана Пламенова Попова 76
71 Илияна Мончева Петрова  72
72 Димира Валентинова Пращова 71
73 Виктория Георгиева Сотирова 71
74 Теодора Здравкова Дечева 70
75 Валентина Дичева Никова  70
76 Александра Евгениева Церовска  77
77 Дивена Алтай Косева 91
78 Мария Спасова Вълчанова 80
79 Таня Ивайлова Недкова 85
80 Рени Петкова Дишкелова  79
81 Райа Константинова Ипократова 92
82 Анна-Мария Ангелова Мирчева 87
83 Теодора Иванова Спиридонова 85
84 Елица Здравкова Кaлева 78
85 Весислава Тонева Георгиева  78
86 Лоренца Гуерча 93
87 Йоанна Бориславова Мишева 90
     
     
Немски език
     
Трите имена на класирания ученик Получен брой точки
1 Владимир Златанов Китанов 89
2 Олга Александрова Гиритлиева 87
3 ЕГИВ – НЕ01  
4 ЕГИВ – НЕ02  
5 Дафина Николаева Цветкова 82
6 Ирина Велинова Влайкова 79
7 Марчела Диянова Петрова 79
8 Гергана Кирилова Костова 76
9 Йоана Росенова Вълкова 75
10 Теодора Илиева Мицева 75
11 Валентина Славчева Пачелиева 88
12 Мариела Тодорова Алексиева 85
13 Анна-Мария Габор Живанович 84
14 Преслава Георгиева Каличкова 82
15 Стоян Иванов Врагов 75
16 Виктория Иванова Трахнова 75
17 Деница Илиева Николова 91
18 Яна Стоянова Пашкулова 90
19 Ивайло Благовест Лепоев 89
20 Георги Йорданов Йорданов 88
21 Венелин Спасов Костадинов 85
22 Аделина Димитрова Якова 75
23 Александър Петров Карамитов 79
24 Соня Радостова Диева 78
25 Христо Димитров Бельов 77
26 Савина Иванова Трифонова 77
27 Атанас Илиев Василев 76
28 Виктория Златкова Симидова 75
29 Мартин Мирославов Дюлгеров 75
30 Белослава Николаева Стоянова 75
31 Александра Емилова Мишева 75
32 Петя Светославова Димова 75
     
     
Френски език
     
Трите имена на класирания ученик Получен брой точки
1 Кристина Антонова Тончева 87
2 Георги Борисов Невенов 72
3 Васил Василев Василев 71
4 Надежда Людмилова Стефанова 89
5 Кристина Альошева Карабельова 87
6 Антония Николаева Хасковлиева 80
7 Рени Светозарова Банкова 79
8 Радостина Георгиева Сирашка 73
9 Елисавета Димитрова Фиданова 73
10 Боряна Бориславова Стоянова 80
11 Марина Калинова Мирчева 77
12 Цветелина Тодорова Копаранова 71
     
     
Английски език
     
Трите имена на класирания ученик Получен брой точки
1 Ралица Томова Кутоманова 98,5
2 Росица Стайкова Динкова 97,5
3 Христина Рангелова Димитрова 94
4 Ясена Василева Груева 92
5 Валентина Димитрова Стоянова 90,5
6 Георги Димитров Писанов 89,5
7 Александра Пламенова Радева 88
8 Валентина Николова Димитрова 84
9 Рая Йорданова Кичукова 80
10 Йоан Иванов Калафиров 78
11 Николай Василев Тимарев 76,5
12 Снежана Кирилова Кисьова 79
13 Адриана Йорданова Вулева 97
14 Мартина Иванова Тинкова 91
15 Неда Асенова Манева 90,5
16 Ванеса Любомирова Шопова 90
17 Стефан Петров Петков 90
18 Александър Илиев Симеонов 87,5
19 Анна Атанасова Дешкова 88
20 Десислава Николаева Димова 85
21 Даниела Георгиева Георгиева 84,5
22 Стефани Александрова Хаджиценева 81
23 Николета Петкова Райчинова 78
24 София Костадинова Васева 75
25 Катрин Данаилова Гъркова 84,5